Dr n.med.Janina Koźmińska Specjalista otolaryngolog

 • Doskonały Lekarz laryngolog!

  Katarzyna 07.01.2014:

  Przeglądnęłam stronkę Pani Doktor, poczytałam opinie, umówiłam się na wizytę. Pani Doktor to nie tylko fachowiec, ale i cudowny człowiek. Skupiona uwaga, rzeczowe pytania, dokładne badanie i dogłębne szukanie przyczyn. Widać, że dr Koźmińska swój zawód wykonuje z pasją i zgodnie z przysięgą Hipokratesa. Pani Doktor, dziękuję, polecam wszystkim dookoła i bardzo się cieszę, że znalazłam Lekarza, który umie się pochylić nad pacjentem traktując go jak człowieka. Polecam!

 • Najlepszy laryngolog

  Ewelina K. 12.03.2005:

  Pani dr Koźmińska rzeczowo i dokładnie podeszła do mojego problemu. Skrupulatnie przeprowadziła badanie, odpowiedziała cierpliwie na wiele moich pytań, miała dla mnie dużo czasu. Otrzymałam leczenie i mój problem skończył się.
  Jestem zdrowy !!!

 • Najlepszy laryngolog

  Grażyna Rostocka 23.04.2006:

  Dzięki Pani dr Koźmińskiej słyszę. Obudziłam się rano i nie słyszałam na jedno ucho. Zadzwoniłam i usłyszałam: proszę dzisiaj przyjść, musimy jak najwcześniej zacząć leczenie, abym mogła odzyskać słuch. Otrzymałam leczenie i mam doby słuch. Dziękuję Pani doktor.

 • Bardzo dobry chirurg, polecam

  Anna T. 04.11.2008:

  Nie mogłam oddychać przez nos. Skrzywiona przegroda nosa, trzeba operować. Bałam się. Miałam szczęście, Dr Koźmińska mnie operowała, bezboleśnie, delikatnie. Miała dla mnie czas w Klinice, pomimo dużej ilości pacjentów. Teraz oddycham przez nos wspaniale. Jeśli masz taki problem jak ja miałam, to gorąco polecam Panią dr Koźmińską. Przegrody nosa operuje jak prawdziwy specjalista!

 • Świetny chirurg

  Stanisław Kowalczyk 10.10.2009:

  Miałem częste infekcje gardła. Leczyłem się u wielu laryngologów wrocławskich, brałem dużo leków, zaczęła boleć mnie wątroba, chyba się zatrułem tymi tabletkami! Pierwsza wizyta u Pani Doktor, badanie i zalecenie: trzeba usunąć migdałki. Przestraszyłem się. Teraz wiem, że to nie było potrzebne. Cierpliwie, delikatnie, bezboleśnie usunięte migdałki przez Panią Doktor. Jestem szczęśliwy, bo już więcej nie miałem zapaleń gardła. Serdecznie pozdrawiam i jak najbardziej polecam. Wdzięczny pacjent.

 • Polecam!

  Patrycja Wojcianiec 12.10.2009:

  Też uważam, że dr Koźmińska jest świetnym chirurgiem. Nurkuję na dużych głębokościach. Miałam pecha-zapalenie ucha, dziura w błonie bębenkowej. Dla nurka to wyrok!! Dr Koźmińska przeprowadziła operację ucha,przeszczep się przyjął, ucho się szybko wygoiło. Nadal nurkuję!! Jestem szczęśliwa. Dziękuję Pani Doktor!

 • Bardzo dobry specjalista

  Kamila Z. 03.02.2010:

  Miałam Chlamydie pneumonie w wynikach z krwi i wymazie z gardła. Byłam osłabiona, ciągle bolało mnie gardło, stawy, ogólnie byłam ciągle przemęczona. Leczyłam się wielu laryngologów we Wrocławiu. Trochę poprawy i ponownie choroba. Dopiero Pani Doktor umiała wyleczyć mnie z tej choroby specjalnym schematem leczenia Chlamydii, który stosuje się na zachodzie Europy i w USA. Obecnie nie mam już tej paskudnej bakterii, nie boję się że zarażę bliskie mi osoby. Ogromna wiedza Pani Doktor, dobre podejście do pacjenta i ciągłe doskonalenie medycyny uratowało mnie. A byłam już w depresji i nie wierzyłam w wyleczenie. Dlatego na forum, publicznie dziękuję dr Koźmińskiej.

 • Bardzo dobry laryngolog

  Damian 19.03.2010:

  Miałem szumy w uszach. Inni laryngolodzy powiedzieli: musi się pan do tego przyzwyczaić. Ale jak? Ja nie mogłem spać, nie mogłem być w ciszy bo mi buczało, piszczało w uszach. Dopiero leczenie laserem u dr Koźmińskiej pomogło mi. Szumy uszne znacznie ustąpiły, są ledwie słyszalne. Odżyłem, śpię i nie budzą mnie te straszne dźwięki w uszach. Poza tym Pani Doktor to miły i wrażliwy człowiek - świetny specjalista z ogromną fachową wiedzą o słuchu i szumach usznych.

 • Wspaniały lekarz

  Filomena Jankowiak 25.06.2010:

  U dr Koźmińskiej leczy się moja cała rodzina od wielu lat. Nasza pani doktor ma w sobie tyle ciepła, energii, zawsze uśmiechnięta i zawsze znajduje czas aby, każdego dokładnie wysłuchać. Ma dużą wiedzę medyczną, jest przy tym bardzo dokładna i konkretna. Jak mam jakiś problem ze zdrowiem to dzwonię i pani doktor radzi mi przez telefon. To wielki komfort móc się poradzić specjalisty o każdej porze dnia. Bardzo gorąco polecam.

Wyślij opinię!

Imie i nazwisko: Adres email:
Temat:

 

Twoja opinia jest dla mnie ważna

Jeżeli chcesz wyrazić swoją opinię na mój temat, możesz wysłać do mnie wiadomość. Pomoże on dopasować jakość usług do potrzeb wszystkich pacjentów. Aby to zrobić kliknij tutaj…

Zobacz zdjęcia z galerii

 • dobry laryngolog wrocław
 • dobry laryngolog wrocław
 • dobry laryngolog wrocław
 • dobry laryngolog wrocław
 • dobry laryngolog wrocław
 • dobry laryngolog wrocław